7.6.2026.
Pošta Srbije obeležila je svoj dan 7. jun, označivši početak pružanja nove digitalne usluge „ePoštar”. O još jednom inovativnom poglavlju i prekretnici u digitalnom razvoju i automatizaciji poslovanja, na svečanosti u Regionalnom poštansko-logističkom centru „Beograd”, govorili su v.d. direktora Zoran Anđelković, ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina i direktor Kancelarije za IT i eUpravu Mihailo Jovanović.