7.6.2026.
Пошта Србије обележила је свој дан 7. јун, означивши почетак пружања нове дигиталне услуге „еПоштар”. О још једном иновативном поглављу и прекретници у дигиталном развоју и аутоматизацији пословања, на свечаности у Регионалном поштанско-логистичком центру „Београд”, говорили су в.д. директора Зоран Анђелковић, министар информисања и телекомуникација Борис Братина и директор Канцеларије за ИТ и еУправу Михаило Јовановић.